Avis Ltd.

خدمات ماشینی آویس | آویس هاست

مجموعه آویس از تلفیق شرکت های مارون ٫ هنرکاران ٫ جعبه ابزار و یک شرکت آلمانی به همین نام در سال ۱۳۸۷ به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات در فضای وب و شبکه ملی فناوری اطلاعات و اینترنت تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی چه در داخل و چه در خارج از کشور به همراهی مدیران و متخصصین پیموده است.
همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا بوده که بعضاً راهکارهایی پیشنهاد و پیاده سازی شده که در دنیا بی نظیر بوده‌اند.
هم اکنون این مجموعه شامل واحدهای جداگانه طراحی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری، (سرور ٫ تجهزیات شبکه‌های بزرگ و دیتا سنتر ها) ، خدمات پشتیبانی ٫ نگهداری، آرشيو الکترونیک و داده آمایی، نرم افزار ( لوکال ٫ تحت وب ٫ موبایل و ترکیبی)، کیوکس های اطلاع رسانی ٫ خدمات وب و پهنای باند میباشد که با گردآوری این بخشها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات IT به سازمان‌ها ٫شرکت‌های خصوصی و اشخاص را دارد.
همچنین راهکارهای امنیتی برای سرویس‌های های مختلف در لایه‌های applictaion و شبکه از جمله تخصص‌ها ویژه ای است که این گروه برای مشتریان خود ارائه می‌دهد تا اطلاعات آنها در سطح بسیار بالایی از امنیت قرار گیرد.
صاحب امتیاز : کیارش مظفری

Copyright © 2023 AVIS LTD. All rights reserved.